London Salon International – nasze inspiracje

Karen Hatch Photography

Londyn wcale nie jest daleko od Opola. Już po raz czwarty Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) odwiedziła najważniejszą na świecie imprezę branży fryzjerskiej.

Każdej jesieni jadę do Londynu, bo tam pokazywane są najważniejsze, najnowsze trendy, produkty, rozwiązania. Wszystko w otoczeniu mody. Nawet na Fashion Week nie ma pokazów z takim rozmachem – opowiada Karina. – Z Londynu wracam pełna inspiracji – dodaje.

Nasza mistrzyni jak zawsze szczególnie blisko przypatrywała się nowościom salonów Toni & Guy, a także propozycjom Patricka Camerona – najlepszego stylisty długich włosów na świecie.

Kilka najnowszych technik w dziedzinie koloryzacji zrobiło na mnie wrażenie, z przyjemnością zastosuję je w Opolu – zapowiada nasza mistrzyni.

Karina zwróciła również uwagę na nowatorskie sposoby upięć. – To na pewno wezmę pod uwagę w swojej pracy. Spodobało mi się kilka nowych strzyżeń, takich strzępionych. Idzie Sylwester, będzie je można zastosować. Generalnie jednak, choć może zabrzmi to nieskromnie, na targach znalazłam potwierdzenie, że to co robię w Opolu odpowiada najwyższym światowym standardom – cieszy się.

Solon fryzjerski Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) w Opolu zaprasza.