Usługi fryzjerskie

Strzyżenie

Szukasz sprawdzonego fryzjera w Opolu? Styliści z Salon Fryzjerski Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) Opole, każdą klientkę i klienta, w zależności od oczekiwań, traktują indywidualnie. Pomożemy dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów, wykonywanej pracy zawodowej oraz stylu bycia. Usługi łączymy z analizą włosów i skóry głowy, dzięki czemu, w razie potrzeby, możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji włosów.

WIĘCEJ

Koloryzacja

Nasz system koloryzacji pozwala na kreowanie perfekcyjnego, profesjonalnego i modnego koloru. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, dajemy gwarancję niesamowitych efektów kolorystycznych, podkreślając indywidualny styl każdego klienta. Jesteśmy na bieżąco z każdym odcieniem od nasady aż po końce. Przekonaj się, jak trwałe są nasze kolory.

WIĘCEJ

Przedłużanie i zagęszczanie

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Opole, Katowice, Wrocław? Klientki przyjeżdżają do nas nawet z Warszawy. Przedłużamy i zagęszczamy prawdziwymi włosami renomowanej austriackiej firmy Hairdreams. Są praktycznie nie do odróżnienia i umożliwiają nam w zaledwie kilka godzin zmianę długości i gęstości włosów. Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów od przedłużania i zagęszczania włosów w Polsce.

WIĘCEJ

Odżywianie i prostowanie keratyną

Keratyna, czyli sekret zdrowych, głęboko odżywionych i naturalnie prostych włosów został odkryty. Jeśli włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Polecamy terapie keratynowe, które szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia. Żaden zabieg maskujący czy upiększający nie jest równie efektywny i efektowny.

WIĘCEJ