Koloryzacja

Kreatywność w koloryzacji nie ma granic

Inspiracje czerpiemy wprost z międzynarodowych pokazów mody i targów fryzjerskich m.in. w Londynie i Stuttgarcie. Dzięki temu opolanki są na bieżąco ze wszystkim co dobre, modne i pożądane. Nasz system koloryzacji pozwala na kreowanie perfekcyjnego, profesjonalnego i modnego koloru. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, dajemy gwarancję niesamowitych efektów kolorystycznych, podkreślając indywidualny styl każdego klienta. Jesteśmy na bieżąco z każdym odcieniem od nasady aż po końce. Pracujemy tylko na najlepszych produktach. Farbowanie włosów Opole? Salon fryzjerski? Zapraszamy na profesjonalną koloryzację do Salonu Fryzjerskiego Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek).

Dlaczego warto farbować włosy w naszym salonie fryzjerskim w Opolu?

Nim odpowiemy, podpowiadamy, by osoby zamierzające farbować włosy w domu zadały sobie dwa podstawowe pytania:

 

  • Czy uzyskam zamierzony efekt?
  • Czy moje włosy będą później zdrowo wyglądać?

Uważamy, że na oba mogą panie odpowiedzieć negatywnie. Głównie na podstawie wcześniejszych doświadczeń z domowym farbowaniem.
Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. W naszych salonach stosujemy najwyższej jakości produkty, które nie niszczą włosów i utrzymują się dłużej od preparatów ogólnodostępnych.
Odpowiednio dobrane produkty do koloryzacji włosów, jak również ich pielęgnacja mają wpływ na kondycję naszych włosów. Czasami wystarczy tak niewiele by nasz włosy stały się z dnia na dzień piękniejsze. Na wygląd wpływa nie tylko zdrowa dieta, ale i odpowiednio dobrane produkty do koloryzacji, mycia (szampon), pielęgnacji (odżywka).