Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Retusz ubytków. System Volume+

Jednym z najważniejszych problemów dotykających kobiety są włosy cienkie i rzadkie. Ten problem pojawia się coraz częściej u osób młodych i nasila się z wiekiem. Włosy stają się coraz cieńsze i zmniejsza się ich ilość. Wspaniałą metodą na rozwiązanie tego problemu jest Retusz Ubytków – Volume+. Decydując się na przedłużanie lub zagęszczenie włosów nie trzeba spędzać wielu dni w szpitalu – cierpiąc z bólu po przeszczepie włosów. Nasza metody są całkowicie bezbolesne i nie zajmą więcej niż ok. 3. godziny (w zależności od fryzury).

Karina Kraffczyk jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów od przedłużania i zagęszczania włosów w Polsce. Przez lata była szkoleniowcem renomowanej austriackiej firmy Hairdreams, na której produktach pracuje w swoim salonie. Na przedłużanie i zagęszczanie włosów do salonu fryzjerskiego Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) w Opolu przyjeżdżają klientki z całej Polski (Gliwice, Kraków, Brzeg, Nysa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Częstochowa, Bełchatów).

Włosy przedłużamy sprowadzanymi z całego świata prawdziwymi włosami renomowanej austriackiej firmy Hairdreams. Są one praktycznie nie do odróżnienia i umożliwiają nam w kilka godzin zmianę długości i gęstości włosów. Miejsca łączenia są prawie niewidoczne i bezproblemowe w codziennym życiu (basen, sauna, sport). Łączenie odbywa się w delikatny fizycznie sposób i jest nieszkodliwe dla własnych włosów. Istnieje wiele metod przedłużania włosów – my pracujemy na najlepszych – Quikkies Hairdreams oraz pasemkach Hairdreams. Stosowane przez nas systemy Hairdreams są uznawane za najlepsze i najbardziej nowoczesne. Charakteryzują się połyskiem, pięknem, wspaniałym kolorem, naturalną sprężystością i elastycznością. Można je nosić od 6 miesięcy do 1,5 roku.

Poznaj metody – przedłużanie i zagęszczanie włosów w Salonie Fryzjerskim Karina Kraffczyk (Smyrek) w Opolu:

Zagęszczanie włosów i modne kolory – Quikkies

Quikkies firmy Hairdreams to samoprzylepne taśmy wykonane z microfazy, na których zamocowane są prawdziwe włosy Hairdreams. Taśmy Quikkies są wyjątkowo płaskie, elastyczne i wytrzymałe. Dopasowują się do głowy klientki, zapewniając wysoki komfort noszenia. Wyglądają bardzo naturalnie. Zagęszczające włosy Quikkies są szybkie i łatwe w użyciu. Umożliwiają wykonanie kreatywnych fryzur. Pozwalają na błyskawiczne uzyskanie modnych kolorów bez użycia chemii.

Taśmy Quikkies umożliwiają w rekordowym czasie:

  • łatwe wykonanie wszelakich fryzur
  • proste i niewidoczne przedłużenie i zagęszczenie grzywek
  • stworzenie większej objętości i długości
  • fascynujące efekty kolorystyczne

Przedłużanie i zagęszczanie włosów pasemkami

Oferujemy różnokolorowe pasemka doczepiane do włosów bez konieczności ich farbowania. O nasze pasemka dba się identycznie jak o swoje naturalne włosy. Myje się je, suszy, modeluje, prostuje. Nasze pasemka można automatycznie zdejmować. Proponujemy w pełni automatyczny system do zdejmowania pasemek – EasyStripper Hairdreams. Dzięki niemu zdejmowanie pasemek odbywa się bez cążek i pryskania. EasyStripper nie niszczy włosów i rąk. Cały proces odbywa się szybko i w czystości.

Pielęgnacja włosów przedłużonych w salonie Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) jest w zasadzie bezproblemowa, pod warunkiem przestrzegania kilku ważnych zasad. Włosy Hairdreams to zdrowe, wysokowartościowe prawdziwe włosy, które jednak nie są odżywione przez cebulki. Dlatego ważne jest używanie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych. Nie można też zapomnieć o odpowiednich szczotkach.

Produkty pielęgnacyjne Hairdreams. Produkty te odpowiadają potrzebom włosów przedłużonych. Przez ich regularnym używaniu włosy są zaopatrzone w odpowiednie składniki, zachowują połysk i elastyczność. Produkty te nadają się również do pielęgnacji włosów własnych. Zalecamy przy tym wykorzystywanie specjalnych szczotek Hairdreams dostępnych w naszych salonach. Przy pomocy specjalnie przystosowanych wysokogatunkowych szczotek włosy przedłużone można szybko i wygodnie stylizować. Szczotki nadają się świetnie również do pielęgnacji własnych włosów (nie powodują efektu ciągnięcia i wyrywania).

Polecamy również Efekty

Efekty Jewels to kryształy Swarowvskiego, które przyczepione są na cieniutkiej i bardzo wytrzymałej nitce, kolorystycznie dopasowanej do koloru włosów. Mocowanie ich do włosów jest bardzo łatwe. Służy temu prosta spinka, dzięki czemu możemy ich używać wielokrotnie i w dowolnym zestawieniu. Mamy osiem różnych kolorów, wzorów, a także perły.
W asortymencie posiadamy również pozostające zawsze w modzie ozdoby Hairdreams Leather Ribbons. Każdy produkt z tej serii można nosić na różne sposoby, np. jako ozdoba do włosów, ozdoba na szyję czy przewieszka wokół pasa.