Strzyżenie damskie i męskie

Dobry fryzjer w Opolu? Damski, męski?

Zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek). Oferujemy strzyżenie męskie i damskie. Każdą klientkę w zależności od oczekiwań, traktujemy indywidualnie. Nasi styliści pomogą dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów, wykonywanej pracy zawodowej oraz stylu bycia. Usługa ta jest połączona z analizą włosów i skóry głowy, dzięki czemu, gdy jest taka potrzeba, możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji włosów. Wszystkie kuracje pielęgnacyjne wykonujemy w naszym salonie. Naszym klientkom oferujemy również zakup odpowiednich preparatów, z którymi będą mogły wykonać zabiegi pielęgnacyjne w domu.

Fryzjer męski? Od lat nasi styliści proponują panom z Opola nowoczesne strzyżenie i fryzury.
W sztuce męskiego strzyżenia uczymy się od najlepszych. Każdego roku bierzemy udział w prestiżowych zagranicznych szkoleniach. Fryzury męskie mają zaznaczać osobowość i charakter mężczyzny. Podkreślić rysy twarzy oraz wyrazić siłę i odwagę.

To co do niedawna było zarezerwowane tylko dla kobiet dziś jest już dostępne również dla mężczyzn. Coraz więcej panów, dla uzyskania lepszego efektu, zaczyna korzystać z takich usług jak rekonstrukcja, koloryzacja czy zagęszczanie włosów. Ta niezwykła różnorodność jest coraz częściej widoczna na ulicach polskich miast.