XI Festiwal Hair Fair & Beauty Fair – najlepsze przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zobaczcie na czym polega sztuka przedłużania i zagęszczania włosów. Na festiwalu w Sosnowcu głowy modelek, na oczach widzów, zmieniały się z każdą minutą.

Na festiwalu wyjaśniałyśmy i demonstrowałyśmy tajemnice profesjonalnego systemu przedłużania i zagęszczania fryzur najwyższej jakości naturalnymi włosami firmy Hairdreams (pracujemy na nich każdego dnia w salonie Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) Opole, a przedłużanie włosów to nasza specjalność).
Prezentowałyśmy włosy, kolorowe pasemka, ekstrawaganckie dodatki do fryzur z kolekcji Hairdreams Jewel, kosmetyki do pielęgnacji przedłużonych włosów i akcesoria.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i mamy nadzieję, że niebawem znów się spotkamy. Nie tylko na kolejnych targach. Już się cieszymy na szkolenia w salonach Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek). Przedlużanie włosów w Opolu cieszy się popularnością nie tylko wśród opolanek. Na przedłużaine włosów przyjeżdżają do nas panie z takich miast jak Wrocław, Brzeg, Oława, Nysa, Katowice, Częstochowa, Gliwice czy Zabrze.

Festiwal odbył się w 5-6 listopada 2011 r. w Sosnowcu.