O Nas

Karina Kraffczyk

Salon Fryzjerski Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) w Opolu oferuje pełną gamę usług na najwyższym, światowym poziomie. Mistrzyni Karina Kraffczyk na bazie wieloletnich doświadczeń w renomowanych salonach zagranicznych zapewnia jakość, jaka dostępna jest klientom w Londynie, Stuttgarcie, Rzymie czy Barcelonie. Właśnie tam nasza mistrzyni zdobywała doświadczenia.

Inspiracje i trendy

Inspiracje czerpiemy na międzynarodowych targach ExCeL w Londynie, znanych jako światowa kuźnia najświeższych pomysłów i trendów oraz od mistrzów fryzjerstwa – najlepszego fryzjera od długich włosów Patricka Camerona (Anglia) i mistrzów z Tonnie & Guy (Włochy, Anglia). Szkolimy się w Akademii Tonni & Guy w Stuttgarcie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu strzyżemy w zgodzie z najnowszymi trendami w strzyżeniu i koloryzacji włosów.

Ciepło i profesjonalizm

W salonach Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) każdy klient może liczyć na ciepłą i profesjonalną atmosferę – powitanie, kawę/herbatę, świeże magazyny, rozmowę/konsultację. To właśnie w takiej atmosferze styliści proponują klientom odpowiednią fryzurę i kolor włosów.

Osiągnięcia

O jakości salonu świadczą setki stałych i zadowolonych klientów i klientek. Ponadto wiele mówią też osiągnięcia ich właścicielki Kariny Smyrek, która od wielu lat ma przyjemność pracować z gwiazdami, ludźmi show biznesu, artystami. Jako pierwsza w Polsce była trenerką przedłużania włosów firmy Hairdreams. Jest dziś w tej dziedzinie niekwestionowanym autorytetem.

Jakość gwarantowana

W Salonach Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) jakość usług jest gwarantowana. Efekt ma być trwały, nie pozorny. Tylko zadowolony klient, dostrzegający najwyższą jakość, wiąże się z salonem na lata.

 

Wśród specjalistycznych usług salony Karina Kraffczyk (dawniej Smyrek) polecają:

  • przedłużanie i zagęszczanie włosów,
  • zabieg keratynowy na włosy,
  • rekonstrukcja włosów,
  • makijaż okolicznościowy,
  • szkolenia.