Przedłużanie włosów Opole – Fotorelacja

Nasza modelka przyszła do salonu fryzjerskiego w Opolu, ponieważ chciała znów mieć piękne, długie włosy. W trakcie przedłużania włosów pojawił się zwariowany pomysł – zróbmy z tego fotorelację!

Z modelką – Olą – znamy się już bardzo długo. Jest stałą klientką naszego salonu fryzjerskiego od dobrych kilku lat. Dlatego gdy znów zatęskniła za pięknymi, lśniącymi długimi włosami od razu przyszła do nas.

W trakcie sesji, w której pomógł nam Mariusz Stachowiak, znany fanom fotografii jako Oderwany (robił zdjęcia i był dobrym duchem całego planu zdjęciowego), wszyscy świetnie się bawiliśmy. Zresztą widać to było na making-ofie (jeżeli ktoś nie widział, to znajdziecie go na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Jakie są plusy przedłużania włosów?

Pewnie niejedna z Was znów marzy o długiej i pięknej fryzurze. Jednak nie każdej chce się czekać te 2-3 lata zanim włosy będą miały pożądaną długość. W takiej sytuacji zabieg przedłużania włosów naturalnymi włosami jest świetnym rozwiązaniem. Dlaczego? Oto plusy:

  • uzyskujecie natychmiastowy efekt
  • zabieg nie niszczy struktury Waszych włosów
  • rezultat jest długotrwały

Jeżeli chciałybyście dowiedzieć się więcej na temat przedłużania włosów w Opolu koniecznie skontaktujcie się z nami. Aby umówić się na bezpłatne konsultacje z Kariną Kraffczyk (dawniej Smyrek) wystarczy, że zadzwonicie na numer 77 453 25 65.